GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 7187520
*
nr 718 7520
Väggrelief
Keramik, yttermått: 40x27
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2011
kl 17:59:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 16:07:31
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla väggplatta väggrelief
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:56
*
Väggrelief
nr 718 7520
Väggrelief
Keramik, yttermått: 40x27
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 16:07:31 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla väggplatta väggrelief
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:56